Twój salon CUPRA Białystok

Finansowanie Twojej Nowej CUPRY

Poznaj produkty finansowe i sprawdź raty w kalkulatorze. Dobierz finansowanie do swoich potrzeb.

Finansowanie dla przedsiębiorców - leasing od 103%*


Szukasz atrakcyjnego finansowania nowego samochodu? Zobacz dostępne leasingi oraz NAJEM.


Poznaj ratę leasingu

Finansowanie dla Ciebie


Sprawdź możliwości. Poznaj kredyt JAK ABONAMENT, kredyt KLASYCZNY oraz NAJEM.


Oblicz ratę finansowania

CUPRA FORMENTOR - w Leasingu już od 103%*

Unikalny design i dynamiczne, sportowe osiągi: CUPRA w czystej postaci.
Czysta adrenalina


CUPRA Formentor ma wszystko, co potrzebne do dynamicznej, ekscytującej jazdy. 2-litrowy silnik o mocy 310 koni mechanicznych, napęd na 4 koła i przyspieszenie 4,9 sekundy. Więcej wymieniać nie trzeba, prawda?


Odważny design


Doskonale wyrzeźbiona linia nadwozia, wysokie zawieszenie, dynamiczny spojler i drapieżny przód z powiększonymi wlotami powietrza. Do tego ekstrawaganckie dodatki w kolorze miedzi i najwyższej jakości wyposażenie wnętrza____ Sprawdź samochody dostępne od ręki


____ Pobierz cennik


____ Zapytaj o Leasing od 103%

Zapytaj o ofertę lub umów jazdę próbną

*Suma opłat wyliczona w leasingu KLASYCZNYM dla CUPRA Formentor, cena netto 110 081 zł, opłata własna 45%, okres finansowania 2 lata.

CUPRA LEON - w Leasingu już od 103%*

Sportowa dynamika i prawdziwa elegancja w wersji hatchback lub kombi.
Progresywny, śmiały design.


Ostre, dynamiczne linie nadwozia i ekskluzywny design wnętrza. Drapieżne, zintegrowane światła LED i przykuwające wzrok detale w kolorze miedzi. Za kierownicą CUPRY Leon można poczuć się naprawdę wyjątkowo.


Hatchback lub kombi


Bez względu na to czy potrzebujesz zwinnego miejskiego samochodu czy auta z dużym bagażnikiem i tak możesz wyróżniać się na drodze! CUPRA Leon dostępna jest w wersji hatchback i kombi.____ Sprawdź samochody dostępne od ręki


____ Pobierz cennik


____ Zapytaj o Leasing od 103%

Zapytaj o ofertę lub umów jazdę próbną

*Suma opłat wyliczona w leasingu KLASYCZNYM dla CUPRA Leon, cena netto 105 691 zł, opłata własna 45%, okres finansowania 2 lata.

CUPRA LEON SPORTSTOURER - w Leasingu już od 103%*

Połączenie siły i charakteru. 
Lepsze osiągi w wersji e-HYBRID


Ciesz się z nieograniczonej mocy silnika benzynowego na otwartej drodze. A w mieście – pomyśl o innych i korzystaj z możliwości bezemisyjnej jazdy.


Progresywny styl


Wyrafinowany design deski rozdzielczej, mocno zarysowane linie i materiały najwyższej jakości. Rozgość się we wnętrzu nowego Leona.____ Sprawdź samochody dostępne od ręki


____ Pobierz cennik


____ Zapytaj o Leasing od 103%

Zapytaj o ofertę lub umów jazdę próbną

*Suma opłat wyliczona w leasingu KLASYCZNYM dla CUPRA Leon SP, cena netto 109 512 zł, opłata własna 45%, okres finansowania 2 lata.

CUPRA ATECA - w Leasingu już od 103%*

Dynamiczny SUV o wyrafinowanej, sportowej sylwetce.Pełna czystej mocy


300 koni mechanicznych, napęd na 4 koła, przyspieszenie 4,9 sekundy i unikalne tryby sportowej jazdy. Do tego podwójne rury wydechowe Akrapovič osadzone w dynamicznym tylnym dyfuzorze i hamulce tarczowe Brembo. Ciarki w czasie jazdy gwarantowane.


Wyjątkowe detale


Doskonale wyprofilowana maska i zadziorne spojrzenie. Wyrafinowania dodają ekskluzywne detale: skórzane fotele kubełkowe, sportowa kierownica obszyta skórą z charakterystycznymi przeszyciami i designerskie felgi w odcieniu miedzi.____ Sprawdź samochody dostępne od ręki


____ Pobierz cennik


____ Wybierz formę finansowania

Zapytaj o ofertę lub umów jazdę próbną

*Suma opłat wyliczona w leasingu KLASYCZNYM dla CUPRA Formentor, cena netto 110 081 zł, opłata własna 45%, okres finansowania 2 lata.

CUPRA BORN

Innowacyjny, w pełni elektryczny i – co najważniejsze – designerski, miejski samochód.
Elektryczne osiągi


Wyjątkowy samochód, w którym elektromobilność idzie w parze z dynamiką. Przyspieszenie to 7,8 sekundy, a maksymalna moc wynosi nawet do 548 km. Idealnie sprawdzi się w codziennych zadaniach i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo na drodze.


Innowacyjna technologia


Technologia jest naszym sprzymierzeńcem. To dzięki niej, możemy zajść jeszcze dalej. CUPRA Born zabierze Cię tam, gdzie tylko chcesz.____ Sprawdź samochody dostępne od ręki


____ Pobierz cennik


____ Wybierz formę finansowania

Zapytaj o ofertę lub umów jazdę próbną

NOWA CUPRA TAVASCAN

Zawsze znajdzie się jeden z nas, który odważy się pójść dalej.
Uosobienie ekspresji


Wyjątkowy design charakteryzuje się muskularną i dynamiczną linią nadwozia z progresywnymi elementami wnętrza.


Nowa definicja osiągów


Nowa CUPRA Tavascan rewolucjonizuje wrażenia z jazdy, dając jeszcze więcej radości z poruszania się po mieście. A dzięki zasięgowi do około 550 km* oraz możliwości ładowania od 0-100 km zasięgu w zaledwie 7 minut**, zyskujesz pewność, że możesz wyjechać także w dalszą podróż.


*CUPRA Tavascan nie jest obecnie dostępny w sprzedaży i oczekuje na homologację. Prezentowane dane techniczne są jedynie orientacyjne i mogą się różnić. Dostępna moc (KW) i przyspieszenie pojazdu zależą od poziomu naładowania oraz temperatury akumulatora. Zdjęcia służą wyłącznie celom poglądowym oraz informacyjnym - mogą nie obrazować dokładnie samochodu w produkcji seryjnej.

Zasięg samochodu elektrycznego zależy od wielu czynników takich jak ukształtowanie terenu, warunki atmosferyczne, obciążenie auta (pasażerowie + bagaż), wiek i stan techniczny akumulatora, wybrane wyposażenie dodatkowe (m.in. felgi i opony), uruchomione wyposażenie - ogrzewanie, klimatyzacja, podgrzewanie siedzeń, a także styl jazdy. Wskazany zasięg jest wartością szacunkową i został obliczony zgodnie z rozporządzeniem WLTP, które ustanawia standardowe warunki testowe obowiązujące wszystkich producentów, tak aby wartości obliczone zgodnie z tym rozporządzeniem były porównywalne ze sobą dla wszystkich pojazdów.

**Czas ładowania różni się w zależności od następujących czynników: temperatura zewnętrzna i temperatura akumulatora, maksymalne napięcie systemu ładowania i jego aktualny stan, a także stan akumulatora i wykorzystanie innych urządzeń elektrycznych w samochodzie podczas ładowania.

Zapytaj o ofertę lub umów jazdę próbną

Zapytaj o ofertę lub umów jazdę próbną

Zastanawiasz się, który model, wersja lub silnik będą dla Ciebie idealne?

CUPRA Studio Białystok

Elewatorska 39
15-620Białystok